Horská chata – Rodinný dům

Stavba: Horská chata – Rodinný dům
Vysoké nad Jizerou, Jizerské hory

Investor: soukromý investor
Místo: Vysoké nad Jizerou, Jizerské hory
Stupeň PD: STUDIE, DUR, DSP, DPS
Datum: 06/2012

Popis stavby:
Novostavba horské chaty byla navržena pro rodinu investora jako víkendové sídlo na horách. Architektonický návrh vychází z chalupářské tradice Jizerských hor a Krkonoš, na jejichž rozmezí se parcela stavby nachází.

Víkendové rodinné sídlo je navržené velkorysým způsobem. Vnitřní prostory nabízejí prostorné obytné místnosti, vzdušnou kuchyni s kachlovými kamny i například suterénní herní místnost s krbem, kulečníkovým stolem a malým vinným sklípkem. Stavba horské chaty je navíc doplněná o venkovní bazén a i vlastní přírodní jezírko s možností chovu ryb.

Description:
New building mountain huts have been designed for the family as a weekend residence of the investor in the mountains. The architectural concept is based on the tradition Cottager Jizera and Krkonoše Mountains, where is located the building plot.

Weekend family estate is designed in luxury way. Interior spaces offer a large living room, spacious kitchen with tile and ducks, and also huge game room with a fireplace, a pool table in basement. The residence is also complemented by an outdoor swimming pool and even its own natural pond with possibility for fish farming.

Hide Content